Wrzesień z rabatami

SONOQUEEN -30%

Lifting bez skalpela, bez bólu i bez okresu rekonwalescencji. SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania warstwy zewnętrznej skóry.
Pierwszy efekty widoczne są zaraz po zabiegu i pogłębiają się z każdym dniem. To jeden z naszych topowych zabiegów odmładzających, wykonywany przez specjalistę medycyny estetycznej.

Przekonaj się i zapisz się na zabieg z – 20% rabatem. Promocja trwa do końca września!
Czytaj więcej

Oferta na Dzień Ojca

Z okazji Dnia Ojca, dla wszystkich Panów uruchamiamy specjalną promocję! 20% na wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Coraz większa liczba mężczyzn dba o swój wygląd za pomocą nowoczesnych technologii, a zabiegi z naszej  oferty są dla doskonałym uzupełnieniem diety i treningów, a także pomocą w osiągnięciu celu.

Przejrzyj naszą ofertę w strefie dla mężczyzn 
Czytaj więcej

Fibryna bogatopłytkowa – naturalne i bezpieczne odmłodzenie skóry

Fibryna jest biologicznym rusztowaniem, które tworzy się w odpowiedzi na uraz w dowolnym miejscu ciała. Kiedy płytki krwi wiążą się z fibrynowym rusztowaniem, aktywują się i uwalniają czynniki wzrostu, które rozpoczynają proces gojenia się ran poprzez tworzenie nowych komórek skóry, kolagenu i naczyń krwionośnych. Wstrzyknięcie PRF w obszar twarzy uruchamia wzrost nowych komórek i produkcję kolagenu.

Czytaj więcej

Przewiń do góry