DISCOVERY PICO PLUS – dla kogo i jak się przygotować do zabiegu?

Laser w kosmetyce i medycynie estetycznej pełni ogromną rolę – to już wiemy. Za pomocą lasera można osiągnąć bajeczne efekty: odmłodzić skórę i pozbyć się niechcianych wad. Rewolucję w tym temacie przyniósł laser Discovery Pico Plus, czyli tak zwany laser pikosekundowy.

Wiązka lasera Discovery Pico precyzyjnie dociera do głębokich warstw skóry – pobudza ją i uruchamia procesy naprawcze. A Ty? Potrzebujesz naprawy? Odnowienia? Zastrzyku świeżości? Zapraszamy na zabieg!

O nieocenionych zaletach i sposobie działania tego technologicznego cudeńka pisaliśmy już na naszym blogu. Chcesz się dowiedzieć, co dzięki niemu możesz osiągnąć? Zajrzyj do wpisu: DISCOVERY PICO PLUS – opis zabiegu i wskazania. Dowiesz się z niego m.in., jak łatwo zrewitalizujesz skórę i pozbędziesz się niechcianych zmian pigmentacyjnych, blizn, rozstępów i zmarszczek, a także niechcianych tatuaży lub nieudanego makijażu permanentnego.

Czytaj więcej

Thunder MT – dla kogo i jak się przygotować do zabiegu?

Epilacja laserowa nie bez przyczyny cieszy się ogromną popularnością – usuwa owłosienie w sposób trwały, odciążając od regularnej, uciążliwej i nie zawsze dokładnej pielęgnacji domowymi sposobami.

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi epilacji przeprowadzamy przy użyciu lasera Thunder MT, znanego jako najskuteczniejszy, najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy sprzęt tego typu na rynku. Zalety Thundera są liczne – to urządzenie, które precyzyjnie dostosowuje się do fototypu skóry, nie sprawia bólu i jest wyjątkowo szybkie. Dzięki temu zabieg trwa znacznie krócej, niż w przypadku innych laserów i pokrywa powierzchnie różnej wielkości – sprawdzi się nawet w najdelikatniejszych miejscach. Więcej o zaletach tego lasera przeczytasz w naszym blogowym wpisie: Depilacja szybka i skuteczna? Thudner MT – jedyny taki laser na Śląsku! 

Czytaj więcej

Biodermogeneza, czyli jak pozbyć się rozstępów?

Rozstępy i blizny – trudno je zignorować i o nich nie myśleć. Obecność tego typu defektów dokucza, drażni, nie daje spokoju. Zwłaszcza że nawet uważne i regularne aplikowanie kremu w niczym nie pomaga. Walka z rozstępami i bliznami przypomina walkę z wiatrakami, chyba że… rozpracować problem na całej jego głębokości. Biodermogeneza przychodzi z pomocą.

Masz rozstępy? Blizny? Nie przejmuj się, aż 70% kobiet posiada tego typu defekty. Chcesz się ich pozbyć? Boisz się, że to niemożliwe? Nic z tych rzeczy! Medycyna estetyczna daje Ci skuteczne rozwiązania. Jedynym z nich jest biodermogeneza.

Czytaj więcej

Przewiń do góry