Valmont

Valmont

Sekrety marki Valmont

Valmont to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych na świecie. Powstała w 1985 roku w Szwajcarii jako własność rodziny Guillon – Didier'a i jego żony Sophie. Firma koncentruje się na produkcji kosmetyków o najwyższej oraz ponadczasowej jakości. Głównym składnikiem wszystkich preparatów Valmont jest krystalicznie czysta oraz unikalna Woda z Lodowca, wydobywana u stóp lodowca Valais w Alpach Szwajcarskich. Nie jest ona poddawana żadnym procesom technologicznym, więc naturalnie wzbogaca kosmetyki Valmont.

Valmont – najlepsze kosmetyki marki premium

Marka Valmont jest marką premium – to niezaprzeczalna opinia wśród specjalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Jeżeli ktoś na pierwszym miejscu stawia jakość, bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność działania musi wybrać Valmont.

Zabiegi z użyciem kosmetyków Valmont

Zabiegi kosmetyczne z produktami Valmont to pełne rytuały, podczas których do skóry dostarczane są unikatowe składniki takie jak: DNA i RNA, NMF, TGF i VEGF. Wszystkie te składniki odgrywają kluczową rolę w zapanowaniu nad widocznymi oznakami upływającego czasu.

Jak długo utrzymują się efekty?

Zabiegi Valmont są zabiegami profilaktycznymi. Dla pełnego utrzymania efektów zaleca się stosowanie pełnej serii kosmetyków z linii Valmont również w domu.

Jakie są zagrożenia?

Po zabiegu bezpośrednio można powrócić do codziennych zajęć. Twarz po zabiegach wygląda bardzo promiennie, skóra jest gładka, w odczuciu elastyczna i jędrna. Można od razu wykonać makijaż.

Przeciwwskazania do zabiegu Valmont

Uczulenie na jakikolwiek składnik preparatów, podrażnienia skóry na powierzchni zabiegowej, przecięcia naskórka, ekstrakcja zęba.

Koszty zabiegów Valmont

  • Źródło nawadniania – od 190 zł

Prowadzimy także sprzedaż kosmetyków marki Valmont.

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi SkinCeuticals wykonują nasi kosmetolodzy.
Korzystamy z najlepszego sprzętu, zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę w czasie zabiegu.
Przed każdym zabiegiem bezpłatna konsultacja z naszym specjalistą!

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73