Termolifting Zaffiro

Termolifting Zaffiro

Czym jest termolifting Zaffiro?

Termolifting Zaffiro to nowoczesny zabieg odmładzający, który znacznie poprawia kondycję skóry twarzy lub ciała. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które w medycynie estetycznej stosuje się do nieinwazyjnego podgrzewania tkanek i płynów. Podczerwień podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone.

Innowacyjne odmładzanie skóry

W Angelius Medycyna Estetyczna termolifting skóry przeprowadzany jest metodą nieinwazyjną wysokiej klasy urządzeniem Zaffiro. Już dzięki kilku zabiegom można przywrócić młodzieńczy wygląd skóry. Zabiegom można poddać m.in. twarz, szyję, dekolt, piersi, brzuch, dłonie, ramiona, pośladki, uda, okolice nad kolanami.

Efekt przed i po zabiegu

Efekt przed i po

Jak działa termolifting Zaffiro?

Głowica urządzenia Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emituje promieniowanie podczerwone o specjalnie dobranej długości fali, powodując podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ich produkcja zostaje zwiększona o około 30%, co pogłębia efekt liftingu. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy od 3 od 6 miesięcy po zabiegu.

Jak wygląda zabieg z użyciem Zaffiro?

Zabieg przeprowadza specjalista kosmetolog. Na wybrany do zabiegu obszar nakłada specjalny żel, który chroni naskórek, a dodatkowo pomaga w prawidłowym prowadzeniu głowicy. Pierwsza faza zabiegu rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony przed działaniem temperatury. Następnie zawarty w skórze właściwej kolagen zostaje podgrzany, a wierzchnia warstwa skóry ponownie schłodzona. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20°C.

Jakie rezultaty można uzyskać dzięki Zaffiro?

Zaffiro poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe. Dzięki Zaffiro można także podnieść opadające policzki, zniwelować obwisłości na twarzy oraz poprawić jej owal. Zaffiro likwiduje także obwisłości na ciele: na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz obszarach nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?

W większości efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Natomiast pełny rezultat uwidocznia się w okresie od 3 do 6 miesięcy po przeprowadzeniu terapii. Efekty zabiegu w zależności od właściwości skóry utrzymują się od 1 roku do 2 lat. Dla podtrzymania efektów zaleca się zabieg przypominający raz na 6-12 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża oraz okres karmienia piersią,
 • otwarte rany w miejscu zabiegu,
 • metalowe implanty w obrębie skóry poddanej zabiegowi,
 • przebyty zabieg wszczepienia złotych nici,
 • okres 2 tygodni od zastosowanych wypełniaczy,
 • stosowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych,
 • gorączka,
 • zażywane sterydy.

Koszty termoliftingu Zaffiro

 • Konsultacja przed zabiegiem – bezpłatna!
 • Programy i terapie łączone lub serie zabiegów są kalkulowane indywidualnie po pierwszym zabiegu.
 • Teraz możesz wypróbować zabieg Zaffiro na twarz w specjalnej cenie tylko 490 zł.
 • Teraz możesz wypróbować zabieg Zaffiro na twarz + szyja + dekolt w specjalnej cenie tylko 750 zł.
 • Wyjątkowe pakiety przeciwzmarszczkowe na twarz, szyję i dekolt z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro oraz dermokosmetyków SkinCeuticals – zobacz więcej.

Alternatywne zabiegi

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi SkinCeuticals wykonują nasi kosmetolodzy.
Korzystamy z najlepszego sprzętu, zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę w czasie zabiegu.
Przed każdym zabiegiem bezpłatna konsultacja z naszym specjalistą!

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73