Terapia łączona - karobksyterapia i osocze

Karboksyterapia

Karboksyterapia Fenix + Osocze bogatopłytkowe

Angelius Medycyna Estetyczna zaprasza do skorzystania z innowacyjnej terapii łączonej – z wykorzystaniem karboksyterapii i osocza bogatopłytkowego. To udowodniona efektami i polecana przez najlepszych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii metoda łączenia dwóch różnych zabiegów dla wzmocnienia efektu działania. Terapia łączona można być wykorzystywana przy leczeniu łysienia, a także różnego rodzaju zabiegów odmładzających i upiększających na twarz i ciało.

Zabieg karboksyterapii w terapii łączonej z osoczem bogatopłytkowym uznany przez stowarzyszenie lekarzy dermatologów estetycznych perłą 2014 roku.

Zarówno terapia dwutlenkiem węgla (karboksyterapia), jak i osoczem bogatopłytkowym jest znana od bardzo dawna i stosowana w wielu dziedzinach medycyny. Jednak połączenie tych dwóch terapii w czasie jednej sesji zabiegowej to zupełnie nowa metoda o szerokim spektrum wskazań, dająca w krótkim czasie spektakularne efekty. Synergia działania karboksyterapii oraz osocza bogatopłytkowego została stosunkowo niedawno odkryta, lecz bardzo szybko doceniona przez najlepszych specjalistów ze względu na jej małoinwazyjność, dobrą tolerancję przez Pacjentów i maksymalne efekty, bez ryzyka działań niepożądanych.

Poznaj opinie ekspertów dotyczące terapii łączonej

Dowiedz się więcej na temat zabiegu karboksyterapii – zobacz więcej.
Dowiedz się więcej na temat osocza bogatopłytkowego – zobacz więcej.

Efekt przed i po – Karboksyterapia Fenix + Osocze bogatopłytkowe

Efekt przed i po terapii

Efekt przed i po terapii

Specjalna cena na zabiegi terapii łączonej

Dla wszystkich Pacjentów i Pacjentek decydujących się na zastosowanie terapii łączonej z wykorzystaniem karboksyterapii oraz osocza bogatopłytkowego oferujemy specjalne ceny za poszczególne zabiegi. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości oraz serii zabiegów. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat terapii łączonej skontaktuj się z nami!

Tylko teraz pakiet specjalny dla naszych Pacjentów/ek! Pakiet karboksyterapii 10 zabiegów + 2 zabiegi osocza bogatopłytkowego 1800 zł zamiast 2200 zł.

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73