Osocze bogatopłytkowe

Regeneris - osocze bogatopłytkowe

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe to specjalistyczny preparat, przygotowywany z wcześniej pobranej krwi obwodowej, który zawiera czynniki wzrostu stymulujące procesy regeneracyjne w organizmie, w tym biostymulację komórek skóry. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego wykonywane są również w ortopedii.

Zabieg Regeneris z użyciem osocza bogatopłytkowego

Terapia osoczem bogatopłytkowym, czyli inaczej Wampirzy Lifting (lub zabieg Regeneris) wykonywany jest na bazie krwi pobranej od Pacjenta. Specjalna procedura pobrania oraz odwirowania krwi, a także dodanie opatentowanego żelu pozwala uzyskać materiał, który podawany jest pod skórę Pacjenta. Efekt zabiegu osoczem bogatopłytkowym polega na pobudzeniu i regeneracji tkanek oraz fibroblastów do produkcji kolagenu. Kurację wykonuje się w serii 3-4 zabiegów.

Obszary podawania osocza w zależności od wskazania:

  • twarz (zabiegi upiększające)
  • skóra głowy (leczenie łysienia)

Efekt przed i po zabiegu Regeneris

Efekt przed i po – zabieg Regeneris

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są zależne od wielu czynników. Najlepiej zapytaj się bezpośrednio lekarza, jak długo utrzyma się efekt.

Jakie są zagrożenia?

Zabieg wykonywany z użyciem krwi Pacjenta wymaga szczególnej uwagi ze względu na ryzyko zakażenia. Centrum Medyczne Angelius Provita spełnia wysokie standardy szpitalne, a także posiada wykwalifikowany personel laboratoryjny do przeprowadzenia zabiegu Regeneris.

Przeciwwskazania do zabiegu Regeneris

Należy unikać wstrzyknięć w miejscach, gdzie skóra jest spuchnięta lub podczas infekcji – np. aktywny trądzik. Wyraźny przeciwwskazaniem do zabiegu są choroby krwi i nowotwory.

Koszty zabiegu Regeneris

  • Rewitalizacja łysienia – od 500 zł
  • Rewitalizacja skóry (twarz lub szyja lub dekolt) – od 700 zł
  • Wypełnianie zmarszczek osoczem bogatopłytkowym – od 1 200 zł

Alternatywne metody w zależności do wskazania

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego wykonuje nasz lekarz dermatolog – specjalista medycyny estetycznej.

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73