OBAGI

Obagi

Sekrety marki OBAGI

Kosmetyki OBAGI to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni − dając ograniczone korzyści − produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka. Kosmetyki tej marki tworzone z myślą o zminimalizowaniu efektów przedwczesnego starzenia się skóry, przebarwień, trądziku czy uszkodzeń posłonecznych.

Efekty działania kosmetyków Obagi

Efekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia. Kompleksowe działanie produktów Obagi ma na celu:

  • Przywrócenie skórze normalnego poziomu tolerancji, poprzez wyeliminowanie wrażliwości.
  • Utrzymanie miękkiej, gładkiej skóry o zdrowym blasku i kolorze.
  • Uzyskanie równomiernego kolorytu skóry.
  • Zatrzymanie i cofnięcie oznak starzenia skóry.
  • Zwiększenie grubości i wytrzymałości skóry.
  • Leczenie szeregu problemów skórnych, takich jak: trądzik, uszkodzenia słoneczne, rozszerzone pory, blizny lub powracające problemy z pigmentacją skóry.
  • Przygotowanie skóry do szeregu zabiegów odmładzających (m.in. z zakresu medycyny estetycznej), co daje ich lepsze rezultaty.
  • Szybszą regenerację skóry, w przypadku stosowania produktów Obagi po zabiegach kosmetycznych. Skóra szybko odzyskuje normalny koloryt i gładkość.

Sprawdź systemy pielęgnacji – NU-DERM Fx & OBAGI-C Fx

OBAGI-C Fx – system z witaminą C zwalczający pierwsze oznaki starzenia

czyli odpowiednio skomponowany zestaw kosmetyków opartych o skuteczne substancje aktywne. System Obagi-C Fx to gama produktów, których synergiczne i zgodne ze wskazaną kolejnością stosowanie, gwarantuje opóźnienie występowania oznak starzenia się skóry, poprawę jej kolorytu oraz skuteczną ochronę przed stresem oksydacyjnym, pozwalając tym samym zatrzymać młody wygląd skóry na znacznie dłużej.

Główny składnik kuracji, czyli witamina C, jest silnym antyoksydantem, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluje syntezę kolagenu oraz ogranicza transepidermalną utratę wody.

W zestawach znajdują się preparaty do oczyszczania i tonizacji, serum z witaminą C, kremy na dzień i na noc – złuszczające i nawilżające oraz krem przeciwsłoneczny SPF 50 . Każdy z elementów zestawu został stworzony z myślą o skutecznym współdziałaniu z pozostałymi produktami, dlatego kolejny etap pielęgnacji uzupełnia i potęguje działanie poprzedniego.

OBAGI Nu-Drem Fx – profesjonalny system odnowy skóry

Najpopularniejszy w USA system do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia i przebarwieniami – Nu-derm Fx dostępny jest już w Polsce. Oparty o skuteczne substancje aktywne (m.in. o alfa-hydroksykwasy i arbutynę) system Nu-derm Fx Obagi to gama produktów, których synergiczne i zgodne ze wskazaną kolejnością stosowanie, gwarantuje zmniejszenie widoczności przebarwień i zmarszczek oraz poprawę elastyczności i nawilżenia skóry. System dostępny w dwóch konfiguracjach, w zależności od typu skóry: suchej do normalnej oraz normalnej do tłustej.

W zestawie znajdują się preparaty do oczyszczania i tonizacji, kremy na dzień i na noc – złuszczające i nawilżający oraz "must have" każdej świadomej kobiety – krem przeciwsłoneczny SPF 50, który na twarz stosujemy przez cały rok! O produktach z serii Obagi Medical dowiesz się więcej od naszych kosmetologów. Zapraszamy na bezpłatną konsultację już dziś!

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków marki OBAGI. Zapraszamy!