Nici First Lift Barb

Nici lifitngujące First Lift Barb


Oferta specjalna – tylko teraz 400 zł zamiast 450 zł za każdą nić First Lift Barb

Nici liftingujące First Lift Barb

Zabieg liftingujący z zastosowaniem najnowszych nici First Lift Barb to niezwykle prosta i jednocześnie bezpieczna metoda stworzona dla Pacjentów oczekujących szybkich i spektakularnych efektów.

Jak działają nici First Lift Barb?

Innowacyjność metody polega na wprowadzeniu podskórnych nici First Lift Barb z haczykami, które wzmacniają skórę i unoszą ją, dając efekt natychmiastowego liftingu. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanej igły pozwala na wprowadzenie pod skórę nici o dużej średnicy, dzięki czemu zabieg jest łatwy do wykonania, mniej inwazyjny i bezbolesny. Nici wykonane są z polidioksanu, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Wchłaniają się do 7 miesięcy od zabiegu, a efekty utrzymują się aż do 2 lat.

Zalety zabiegów First Lift Barb

 • natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 2 lat,
 • szybki i bezbolesny zabieg,
 • wszechstronne zastosowanie na całym ciele,
 • bezpieczeństwo zabiegu - brak nacięć i blizn,
 • brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu,
 • nici są całkowicie wchłaniane przez organizm,
 • możliwość powtórzenia procedury,
 • brak widoczności i wyczuwalności nici.

Natychmiastowy efekt odmładzania

Technika wprowadzania nici First Lift Barb opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, dzięki czemu nie zmienia rysów twarzy, gwarantując tzw. "natural look". Zabiegowi nie towarzyszy ból (Pacjent może odczuwać jedynie delikatne ukłucia), krwawienie czy też obrzęk. Nie ma też przeciwwskazań, by wrócić do codziennych czynności, natomiast powstałe od wkłuć zaczerwienienia ustępują po 3-5 godzinach od zabiegu.

Dla kogo przeznaczone są nici?

Zabiegi z użyciem nici First Lift Barb mogą być polecane już po 30 roku życia zarówno do liftingu twarzy, jak i modelowania wybranych partii ciała. Stanowią alternatywę dla Pacjentów, którzy nie chcą korzystać z tradycyjnego liftingu chirurgicznego. Zaletą tej metody jest krótki czas zabiegu oraz brak powikłań oraz skutków ubocznych.

Pełne bezpieczeństwo i nowa jakość nici

Nici First Lift Barb posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. System nici powstał pięć lat temu w Korei Południowej i obecnie metoda ta wykorzystywana jest w wielu krajach – Japonii, USA, Brazylii, Rosji i w Europie Zachodniej.

Koszty zabiegów Frist Lift Barb

 • Koszt zabiegów są uzależnione od ilości użytych nici.
 • od 1 do 6 nici – 500 zł
 • powyżej 6 nici – 450 zł

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących wykonuje nasz lekarz dermatolog – specjalista medycyny estetycznej.

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73