Nasze gabinety

Pokoje zabiegowe

Pokoje zabiegowe

White Room

White Room to medyczna strefa naszego ośrodka. Wysoka sterylność, ascetyczny i prosty wystrój nie odciągają uwagi od tego co jest najważniejsze, czyli konsultacji skórnych. To tutaj lekarz – specjalista rozmawia z Pacjentem i poznaje jego oczekiwania. Specjalne oświetlenie i nowoczesny sprzęt pozwolą na dobór najlepszych terapii.

Green Room

Green Room to profesjonalny gabinet zabiegowy z elementami wystroju gwarantującymi wysoki komfort pobytu. To tutaj wykonujemy zabiegi LipoShock, Zaffiro i wiele innych. Podczas zabiegów można zrelaksować się słuchając przyjemnej muzyki. Medyczne i kosmetyczne zabiegi z elementami relaksu to wyjątkowa formuła, która nas wyróżnia. Przekonaj się na własnej skórze!

Gold Room

Gold Room to specjalnie przygotowana strefa dla kosmetologa, który wykonuje tutaj zabiegi z zakresu dermokosmetyki, zapewniająca wysoki poziom świadczonych usług. Nasi kosmetolodzy stosują tylko kosmetyki najwyższej jakości.

Show Room

Show Room to unikatowe miejsce spotkań z lekarzami oraz aktorami i gwiazdami show-biznesu. Podczas tych wyjątkowych spotkań można skorzystaj z limitowanych zabiegów w specjalnej ofercie.

Show Room - miejsce spotkań