Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa

Czym jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja jest profesjonalnym zabiegiem kosmetycznym, który polega na kontrolowanym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka. Jest to w pełni bezpieczny i bezbolesny sposób przywrócenia skórze gładkości oraz blasku. Zabieg mikrodermabrazji poprawia nie tylko koloryt i gładkość skóry, ale pomaga również w walce z płytkimi zmarszczkami, szorstkością skóry, zatykającymi się i rozszerzonymi porami, zbytnim wydzielaniem sebum, płytkimi przebarwieniami oraz z trądzikiem.

Mikrodermabrazja diamentowa w Angelius

W Angelius Medycyna Estetyczna zabieg mikrodermabrazji wykonuje kosmetolog.
Już bezpośrednio po zabiegu wyraźnie zmienia się gładkość i faktura skóry.

Jak często należy wykonywać zabieg?

Profilaktycznie zaleca się wykonywanie serii zabiegów w zależności od problemu (rogowacenie, trądzik, starzenie się skóry) raz do roku w ilości ustalonej przez kosmetologa. Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym, dla pełnego utrzymania efektów zaleca się wykonywanie serii zabiegów raz do roku.

O czym należy wiedzieć przed zabiegiem?

Jakie są zagrożenia?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaróżowiona. Efekt ten może utrzymać się do kilku godzin po zabiegu. Zabieg mikrodermabrazji jest bezbolesny – w trakcie odczuwalne jest jedynie tarcie głowicy o skórę. Po zabiegu nakładana jest pielęgnacja regeneracyjna. Bezpośrednio po mikrodermabrazji można nałożyć makijaż i wrócić do codziennych zajęć.

Przeciwwskazania do zabiegu mikrodermabrazji

Wszelkiego rodzaju zakażenia wirusowe (brodawki, mięczak zakaźny, opryszczka, figówka gronkowca, liszajec zakaźny), grzybicze oraz bakteryjne, nowotwory skóry, trądzik krostkowy, różowaty i ropowiczy, także terapia przeciwtrądzikowa izotretynoiną (wskazana jest co najmniej trzymiesięczna przerwa po jej ukończeniu), uszkodzenia ciągłości skóry (jak np. nadżerka czy przeczosy), naczyniaki jamiste, chirurgiczne zabiegi twarzy (wykonane do 2. miesięcy przed zabiegiem).

Koszty zabiegów mikrodermabrazji

  • Zabieg mikrodermabrazji – od 100 zł

Alternatywne zabiegi

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi SkinCeuticals wykonują nasi kosmetolodzy.
Korzystamy z najlepszego sprzętu, zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę w czasie zabiegu.
Przed każdym zabiegiem bezpłatna konsultacja z naszym specjalistą!

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73