Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa


Oferta specjalna – 3 okolice: twarz + szyja + dekolt tylko 1200 zł zamiast 2100 zł.

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, który pozwala przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd bez konieczności operacji chirurgicznej. To obecnie jeden z najbardziej popularnych oraz najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych dostępnych na rynku.

Jak mezoterapia działa na problemy skórne?

Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia, odmładzania i nawilżenia skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Mezterapię można stosować również w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także przy nadmiernej utarcie włosów oraz łysieniu.

Mezoterapia igłowa może być swobodnie łączona z innymi zabiegami wykonywaniami w Angelius Medycyna Estetyczna, dzięki czemu można uzyskać pogłębiony efekt pięknej i młodej skóry. Możliwe zabiegi to:

  • peelingi medyczne i kosmetyczne,
  • mikrodermabrazja diamentowa,
  • zabiegi z urządzeniami na ciało (LipoShock, i-Lipo).

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane leki to m.in.: kwas hialuronowego (zapewnia nawilżenie skóry), kompleks witamin (wit. A, B i C), aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne i koenzymy, l-karnityna lub kofeina.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Ilość zabiegów zaleca lekarz w zależności od problemu i stanu skóry. W zależności od wskazań najczęściej zabieg mezoterapii wykonuje się co 7 -14 lub 28 dni, co najmniej 4 razy. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej pół roku. Regularne stosowanie mezoterapii igłowej zapewnia młody wygląd skóry i zabezpiecza przed starzeniem się skóry.

Jakie efekty można uzyskać dzięki mezoterapii?

Zabieg dostarcza skórze substancji aktywnych, które pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Skóra otrzymuje niezbędne składniki do rewitalizacji, odmłodzenia oraz nawilżenia. W przypadku łysienia proces zostaje zatrzymany, a w 20% przypadków dochodzi do odrostu włosów. Skuteczność mezoterapii została także potwierdzona w walce z cellulitem. Dzięki substancjom stosowanym w mezoterapii dochodzi do poprawy metabolizmu komórek, produkcji kolagenu i elastyny, prawidłowego odżywienia skóry, co skutkuje ujędrnieniem skóry i znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • alergia na składnik preparatu/stosowany preparat,
  • cukrzyca,
  • stany ropne i zapalne skóry,
  • opryszczka,
  • ciąża i karmienie piersią.

Koszt zabiegu w Angelius

Cena jednego zabiegu mezoterapii igłowej już od 450 zł

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabieg nowoczesnej mezoterapii igłowej wykonuje nasz lekarz dermatolog – specjalista medycyny estetycznej.

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73