Maximus TriLipo

Maximus TriLipo

Urządzenie Maxiumus TriLipo – potrójna moc medycyny estetycznej

Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Czym wyróżnia się urządzenie Maximus?

Maximus jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Efektem ich działania jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.

Redukcja zmarszczek i tkanki tłuszczowej. Zabiegi na cellulit i rozstępy

Dodatkowo Maximus wyposażony jest w głowicę do frakcyjnego resurfacingu w oparciu o falę radiową. Zabiegi z wykorzystaniem tej technologii stosowane są do odmładzania i zagęszczania skóry, redukcji linii i zmarszczek, blizn i rozstępów. Wpływają korzystnie na wyrównanie kolorytu skóry.

Jak działa urządzenie Maxiumus?

Modelowanie twarzy – redukcja bruzd, zmarszczek wokół oczu i ust

Do pracy na obszarach wokół ust i oczu przeznaczona jest mała głowica urządzenia Maximus emitująca falę radiową. Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą. Działając podniesioną temperaturą na włókna kolagenowe, skraca je do pierwotnej długości. Jest to efekt natychmiastowy widoczny na skórze jako spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu.

Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie, dosłownie modeluje twarz. Dla pełnego efektu zaleca się wykonanie ok. 4 – 6zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawa napięcia skóry

Maxiums TriLipo stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Dodatkowo głowica radiowa podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek, przyspieszając naturalny metabolizm tłuszczu.

Połączony efekt TriLipo DMA I RF prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Jak wygląda zabieg z urządzeniem Maxiumus?

Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna.

Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta "gimnastyka" mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy.

Czas trwania zabiegów urządzeniem Maximus

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Maximus są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają one od 30 do 90 minut, a na twarzy od 20 do 60 minut.

Sprawdź efekty i przeciwskazania do zabiegów

Efekty działania Maximus TriLipo:

 • redukcja zmarszczek,
 • ujędrnienie i odmłodzenie skóry,
 • poprawa konturów skóry,
 • poprawa napięcia skóry,
 • redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych,
 • lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni,
 • detoksykacja i drenaż limfatyczny,
 • poprawa krążenia krwi i dotlenienie.

Efekt przed i po – Maximus TriLipo

Efekt przed i po terapii

Efekt przed i po terapii

Efekt przed i po terapii

Efekt przed i po terapii

Efekt przed i po terapii

Przeciwskazania do zabiegów:

 • Wiek poniżej 18 roku życia.
 • Stymulator serca, wewnętrzny defibrylator przeszłości, wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne. Nie można stosować na pacjentach, którzy mieli implant w przeszłości, chyba że osoba wykonująca zabieg jest absolutnie pewna, że implant i wszystkie „połączenia” zostały całkowicie usunięte.
 • Ciąża bądź karmienie piersią lub na brzuchu w okresie menstruacji.
 • Nowotwór bądź historia nowotworowa, w szczególności nowotwór skóry, przednowotworowe znamiona.
 • Osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV, bądź użyciem immunosupresyjnych leków.
 • Poważne jednoczesne schorzenia takie jak choroby serca, bądź epilepsja.
 • Pacjenci z problemami, na które negatywnie może wpływać ciepło. Pacjenci z historią chorobową stymulowaną przez ciepło, takie jak powracająca opryszczka w obszarze zabiegowym. Pacjenci mogą mieć zabieg wykonany tylko i wyłącznie jeśli przestrzegają profilaktycznego reżimu.
 • Pacjenci, którzy mają zmniejszoną bądź podwyższoną percepcję zmiany temperatur.
 • Pacjenci, którzy mają obszary w których występują zaburzenia sensoryczne (czucia) w takich przypadkach jak uszkodzenia nerwów i neuropatia.
 • Jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź „świeżo” opalona skóra.
 • Żylaki w obszarze zabiegowym.

Ceny zabiegu: od 200 zł – 750 zł w zależności od obszaru.

Sprawdź w cenniku.

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi SkinCeuticals wykonują nasi kosmetolodzy.
Korzystamy z najlepszego sprzętu, zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę w czasie zabiegu.
Przed każdym zabiegiem bezpłatna konsultacja z naszym specjalistą!

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73