Laserowy lifting skóry

Laserowy lifting skóry

Laser frakcyjny Palomar – nowoczesna laseroterapia

Angelius Medycyna Estetyczna posiada nowoczesną amerykańską platformę laserową Palomar Star Lux500. To zaawansowany technologicznie multipleks przeznaczony do wykonywania wielu zabiegów laseroterapii, które skutecznie, szybko i bezboleśnie poprawiają stan skóry.

Głowica Lux1540 – poprawa wyglądu skóry

Głowica Lux1540 laseru Palomar wykorzystuje fototermolizę, która odmładza skórę i poprawia jej napięcie, redukuje zmarszczki, redukuje rozstępy i blizny po operacji, oparzeniach oraz trądzik. Wysoka skuteczność zabiegu połączona jest z krótkim okresem rekonwalescencji. Efekty widoczne są od razu po zabiegu w postaci znacznie polepszonej faktury skóry, a dzięki przebudowie jej głębszych warstw, efekty uwidaczniają się nawet od kilku miesięcy po zabiegu.

Efekt przed i po – laseroterapia Palomar

Efekt przed i po terapii

Efekt przed i po terapii

Jak wygląda zabieg z użyciem laseru Palomar?

Urządzenie wytwarza mikrowiązki świetlne o dużej mocy, intensywnie penetrujące skórę. Wiązka taka powoduje kolumnowe kontrolowane uszkodzenia skóry, których efektem jest pobudzenie jej do całkowitej przebudowy oraz odnowy tkanki pod jej powierzchnią. Zabieg jest nieinwazyjny – nie uszkadza powierzchni naskórka, ale działa w głębszych warstwach skóry, tam gdzie doszło do uszkodzenia skóry (zmarszczki, blizny, rozstępy itp).

Jakie są zagrożenia?

Dzięki technologii Hi Tech zastosowana głowica emitująca wiązkę lasera jest dodatkowo silnie chłodzona, co znacząco zwiększa komfort podczas zabiegu. W trakcie zabiegu można odczuwać ciepło połączone z ukłuciem towarzyszącym ukąszeniu przez komara – w zależności od progu bólowego można zastosować krem znieczulający. Po zabiegu na skórze poddanej laseroterapii występuje obrzęk oraz lekki rumień. Występujące zaczerwienienie i drobne strupki można ukryć pod makijażem. Po zabiegu nie należy opalać się przez minimum tydzień oraz zaleca się stosować wysoką fotoprotekcję.

Przeciwwskazania do laseroterapii:

 • nowotwory skóry,
 • trwająca terapia steroidami,
 • przyjmowanie ziół i leków światłouczulających,
 • wykonane zabiegi kosmetyczne typu peeling, wypełnianie zmarszczek (do 4. tygodni),
 • przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry),
 • stany zapalne skóry, infekcje wirusowe, bakteryjne,
 • opalona skóra, używanie kremów samoopalających oraz samoopalaczy,
 • ciąża, cukrzyca, obniżona odporność organizmu.

Jakie efekty można uzyskać dzięki laseroterapii skóry?

Efektem zabiegu jest gładka, jędrna i dobrze napięta skóra, o wyraźnie młodszym i zdrowszym wyglądzie i bardziej zwartej strukturze. Zmarszczki znikają lub stają się mniej wyraźne Znika wiotkość tkanki, pory ulegają zwężeniu, a koloryt jest ładny i wyrównany, bez przebarwień. Na ostateczny efekt odmłodzenia nieablacyjnego trzeba poczekać ok. 2-3 miesiące – wtedy uwidaczniają się skutki wciąż toczących się w głębokich warstwach skóry intensywnych procesów regeneracyjnych.

Jak długo utrzymują się efekty?

W przypadku leczenia niechcianych defaktów skóry po uzyskaniu zadowalającego efektu przerywa się terapię. Optymalna liczba zabiegów zależy od stopnia zniszczenia skóry oraz od pożądanego efektu końcowego. Zwykle zaleca się od 1 do 3 zabiegów w odstępach 1-4 tygodni. W przypadku resurfacingu skóry zaleca się wykonywać zabiegi przypominające raz na 12 miesięcy.

Koszty zabiegów laserem Palomar

 • Resurfacing (odmładzanie skóry) – od 300 zł
 • Usuwanie blizn i rozstępów – od 200 zł
 • Leczenie trądziku – od 150 zł

Alternatywne zabiegi

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Palomar wykonuje nasz lekarz dermatolog – specjalista medycyny estetycznej.

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73