Korekcja kształtu ust

Korekcja kształtu ust

Powiększanie i korekcja ust

Skorzystaj z niezwykle atrakcyjnej oferty korekty kształtu oraz wielkości ust nowoczesnym preparatem Emervel Lips w Angelius Medycyna Estetyczna. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 32 783 73 73.

Naturalnie piękne usta – niewyzywające, ale kuszące

Zabieg wykonywany jest przez lekarza dermatologa – doktora n. med. Marcina Zakrzewskiego. Przed zabiegiem lekarz ustali Twoje oczekiwania co do kształtu ust, pamiętając by uzyskany efekt zabiegu był naturalny.

Preparat Emervel Lips

Emervel Lips jest w pełni bezpiecznym oraz sprawdzonym preparatem do powiększania ust. Stworzony został specjalnie z myślą o korekcjach ust, zapewniając im piękny, ale naturalny wygląd. Emervel Lips jest idealnym produktem dla najbardziej wymagających kobiet.

Preparat pozwala na zwiększenie objętości ust, odtworzenie konturu oraz korekcję ich dysproporcji. Produkt ten jest bardzo plastyczny i łatwy w podaniu, a zastosowanie manitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu, jak również obrzęku po. Zabieg jest komfortowy i praktycznie bezbolesny.

Na czym polega zabieg Emervel Lips?

W dolną i górną wargę lekarz podaje odpowiednio dobraną ilość kwasu hialuronowego tak, by uzyskać pożądany kształt. Warto przy tym pamiętać, że zasadą medycyny estetycznej jest uwypuklanie naturalnego piękna a zabieg ma korygować i upiększać bez efektu "sztuczności i przerysowania". Po aplikacji preparatu lekarz dokładnie masuje wargi, by rozprowadzić tym samym preparat i wymodelować pożądany kształt ust.

Do kogo skierowany jest zabieg?

Dla wszystkich osób bez względu na wiek, które nie są zadowolone z kształtu ust, mają nieharmonijną linię warg i których problemem są pozbawione elastyczności oraz objętości usta. To również doskonały zabieg dla tych, którzy chcą podkreślić atuty swojej urody i uwypuklić ich naturalne piękno.

Jak długo utrzymyją się efekty?

Rezultaty zabiegu Emervel Lips są natychmiastowe, ale na finalne efekty trzeba poczekać 2-3 dni – w tym czasie zazwyczaj mija niewielki obrzęk po iniekcji. Efekty utrzymują się kilka miesięcy, w zależności od indywidualnych predyspozycji, wieku czy też prowadzonego stylu życia. Zwykle preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Efekty przed i po zabiegu preparatem Emervel Lips

Efekt przed i po zabiegu

Koszt zabiegu w Angelius

Modelowanie ust preparatem Emervel Lips w promocyjnej cenie – 890 zł

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi korekcji kształtu ust oraz powiększenie ust wykonuje nasz lekarz dermatolog – specjalista medycyny estetycznej.

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73