Oferta dla kobiet w ciąży

Oferta dla kobet w ciąży

Oferta specjalna dla kobiet w ciąży

Anegelis specjalnie dla kobiet w ciąży przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której można skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych w Angelius Medycyna Estetyczna. Zapraszamy do skorzystania z darmowej opieki w zakresie pielęgnacji skóry i ciała dla przyszłych mam.

Darmowy zabieg kosmetyczny

Jeśli wykonasz bezpłatne badania prenatalne w I oraz II trymestrze ciąży w ramach kontraktu z NFZ w Angelius Provita otrzymasz bezpłatny zabieg dermokosmetyczny do wyboru: mikrodermabrazja diamentowa lub zabieg pielęgnacyjno-nawilżający. Każdy z zabiegów o wartości 150 zł. Zabieg do wykorzystania do 3 miesięcy do wykonanego badania.

Zabieg redukujący niedoskonałości po porodzie

Dodatkowo, jeśli wykonasz także badanie prenatalne w III trymestrze ciąży otrzymasz bezpłatny zabieg redukujący niedokosnałości po porodzie o wartości 450 zł (do wyboru, np. zabieg na rozstępy, na cellulit, poprawa napięcia skóry). Zabieg ten należy wykonać po urodzeniu dziecka (do wykorzystania w okresie do 12 miesięcy).

Szczegóły oferty specjalnej

Wszystkie zabiegi może wykorzystać tylko Pacjentka, która wykonała badanie prenatalne. W przypadku wykonania kompletu badań w Angelius Provita (I i II trymestr bezpłatne na NFZ oraz III trymestr dodatkowo płatny według cennika*) Pacjenta otrzymuje łącznie 2 bezpłatne zabiegi: zabieg kosmetyczny do wykorzystania w okresie 3 miesięcy oraz  laserową redukcję rozstępów po ciąży (do wykorzystania do 1 roku).

Czytaj więcej o bezpłatnych badaniach prenatalnych

Kompleksowa opieka dla kobiet w ciąży

Centrum Medyczne Angelius Provita zapewnia kompleksową opiekę dla kobiet w ciąży. W ramach specjalistycznej diagnostyki wykonujemy badanie prenatalne w każdym trymestrze ciąży (I, II i II trymestr), echo płodu serca, badania USG 2D, 3D, 4D oraz badania laboratoryjne.

Wszystkie badania prenatalne wykonywane są metodami nieinwazyjnymi na sprzęcie medycznym najwyższej jakości z dbałością o komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentek oraz płodu dziecka. Umożliwiamy także zapis badań w obrazie 3D i 4D na płycie DVD. Badania wykonują najlepsi lekarze specjaliści.

Bezpłatne badania prenatalne NFZ

Realizujemy program bezpłatnych badań prenatalnych refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W ramach diagnostyki prenatalnej zapewniamy bezpłatne badania w ciąży w I i II trymestrze. Program obejmuje szacowanie ryzyka wad genetycznych w I trymestrze ciąży, ocenę morfologii płodu w II trymestrze oraz echokardiografię płodową. Wykonujemy również badania prenatalne kobiet ciężarnych w trzecim trymestrze poza kontraktem z NFZ.

Szczegółowe informacje o bezpłatnych badaniach dostępne tutaj.

Rejestracja na badania prenatalne pod numerem telefonu 32 783 73 00.

*cena badania prenatalnego w III trymestrze ciąży wynosi 220 zł dla ciąży pojedynczej oraz 270 zł dla ciąży mnogiej.