Body wrapping Arosha

Body wrapping

Co to jest body wrapping Arosha?

Body wrapping Arosha to skuteczny zabieg antycellulitowy za pomocą systemu bandaży nasączonych preparatami bogatymi w czynniki aktywne. Dzięki szerokiej gamie produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się ma newralgicznych miejscach ciała takich jak: brzuch i talia, uda, pośladki, ramiona. Body wrapping z bandażami nasączonymi preparatami bogatymi w czynniki antycellulitowe, ujędrniające i odżywcze pomagają skutecznie walczyć z niedoskonałościami ciała.

Body wrapping Arosha pomaga w zwalczaniu:

  • cellulitu tłuszczowego i wodnego,
  • miejscowej otyłości,
  • obrzęków na ciele,
  • utraconej jędrności skóry.

Body wrapping

Na czym polega body wrapping?

Arosha jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie szeroką gamę produktów, która składa się się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży. Kluczowym produktem są przede właśnie bandaże wykonane z delikatnej bawełny, dodatkowo nasączone aktywnymi składnikami. Koncepcja zabiegów owijania ciała narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie tzw. kontrolowaną kompresję.

Jaki zabieg będzie odpowiedni dla mnie?

Zabiegi Arosha wykonuje kosmetolog, który dobiera odpowiedni rodzaj bandaży do problemu. Ilość zabiegów w serii to od 5-10. Zabiegi te możemy łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi, jak:

Przeciwwskazania do zabiegów:

  • ciąża,
  • choroby nowotworowe,
  • uczulenia na któryś ze składników aktywnych.

Rodzaje bandaży Arosha

Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, dlatego ich działanie może być ukierunkowane na wybrane cele. W Angelius Medycyna Estetyczna możliwe są zabiegi z następującymi produktami:

Arosha SLIM-CEL

SLIM-CEL to zabieg wyszczuplający, który ma działanie modelujące i wyszczuplające sylwetkę. Zawarta w bandażach kofeina wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana usprawnia proces lipolizy trójglicerydów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, zaś brązowa alga detoksykuje, usuwając metabolity oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów

Arosha CEL-TERM

CEL-TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Bandaże zawierają substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu. Zawarte w bandażach kofeina oraz brązowa alga wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów, a także stymuluje do produkcji kolagenu.

Arosha BIOCELL

BIOCELL to zabieg wykorzystujący bandaż wyszczuplający i antycellulitowy. Nasączony jest karnityną, kwasem liponowym, kofeiną i rhodysterolem. Przywraca równowagę skórze dotkniętej zmianami cellulitowymi, w naturalny sposób wspiera pozbywanie się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Rezultatem działania bandażów jest efekt termiczny, który wzbudza mikrocyrkulację oraz aktywność składników o działaniu lipolitycznym (przyspieszającym spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej).

Kto wykonuje zabieg w Angelius Medycyna Estetyczna?

W Angelius Medycyna Estetyczna zabiegi SkinCeuticals wykonują nasi kosmetolodzy.
Korzystamy z najlepszego sprzętu, zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę w czasie zabiegu.
Przed każdym zabiegiem bezpłatna konsultacja z naszym specjalistą!

Umów się na zabieg – zadzwoń do nas – 32 783 73 73